листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01/01-31/03/2021


3 mesecno izvestuvanje 2021 .xls

Објавено на: 04.05.2021 09:29:23
Документ БР.: DOC_12294-81/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.