листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Odluki od sobranie na akcioneri


Odluki od sobranie na den 04.05.2021.pdf

Објавено на: 04.05.2021 14:10:06
Документ БР.: DOC_12283-16/2021
Урнек: Други одлуки од собрание