листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ОКТА АД-Скопје објавува:


ОКТА Тримесечно известување- функција на трошоци (прв квартал 2021).xls

Објавено на: 04.05.2021 14:18:38
Документ БР.: DOC_12294-88/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.