листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОКТА АД-Скопје објавува:


Соопштение за прв квартал од 2021 година.pdf

Објавено на: 04.05.2021 14:18:42
Документ БР.: DOC_10191-423/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации