листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран биланс на успех 01.01-31.03.2021 година


FI Replek AD 01.01-31.03.2021 - konsolidiran.xlsx

Објавено на: 04.05.2021 15:13:56
Документ БР.: DOC_12294-90/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.