листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираниот консолидиран и посебен Биланс на успех за период 01.01-31.03.2021 година


Obrazlozenie_Bilans na uspeh_01.01-31.03.2021.pdf

Објавено на: 04.05.2021 15:13:59
Документ БР.: DOC_10191-425/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации