листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран неконсолидиран Биланс на успех 01.01 - 31.03.2021 година

 


Биланс на успех 31.03.2021.xls

Објавено на: 04.05.2021 15:25:36
Документ БР.: DOC_12294-91/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.