листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на предлог Одлука за распределба на добивка и одговор на Предлог нови Одлуки


04,05,2021 Образложение за одлуката за распределба на добивката.docx
04.05.2021 Одговор по предлог одлуки и образло.docx

Објавено на: 04.05.2021 16:15:56
Документ БР.: DOC_10191-431/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации