листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОКТА АД-Скопје објавува:


Одлука за назначување на лице за контакт со инвеститори.pdf

Објавено на: 05.05.2021 14:28:33
Документ БР.: DOC_10191-434/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации