листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран, консолидиран Биланс на успех за периодот 01.01.-31.03.2021 година.


BU-DS ADING konsolidiran-01.01.-31.03.2021.xls

Објавено на: 05.05.2021 14:30:28
Документ БР.: DOC_12294-99/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.