листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран биланс на успех за период 01.01.- 31.03.2021


Биланс на успех консолидиран 31 03 2021.xls

Објавено на: 06.05.2021 08:25:30
Документ БР.: DOC_12294-100/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.