листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Predlog Odluki

Dopolnitelno go objavuvame Izvestajot na N.O.


Izvestaj od N.O..pdf

Објавено на: 06.05.2021 08:54:13
Документ БР.: DOC_13285-117/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери