листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:


Одлука за распределба на дивиденда и дивиденден календар -Собрание 08.05.21


odluka dobivka i dk.pdf

Објавено на: 10.05.2021 08:19:44
Документ БР.: DOC_10187-4/2021
Урнек: Дивиденден Календар