листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други одлуки на собрание 08.05.2021


Odluka za OD.pdf
odluka statut.pdf
odluka adresa.pdf
odluka ri.pdf
odluka rev.21.pdf

Објавено на: 10.05.2021 08:21:38
Документ БР.: DOC_12283-18/2021
Урнек: Други одлуки од собрание