листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Известување за откуп на сопствени акции


Откуп на сопствени акции.pdf

Објавено на: 10.05.2021 09:47:43
Документ БР.: DOC_12291-5/2021
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции