листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за одобрување на работата на членовите на Одборот на директори


Одлука за одобрување на работата на членовите на ОД.pdf

Објавено на: 11.05.2021 15:00:05
Документ БР.: DOC_12283-26/2021
Урнек: Други одлуки од собрание