листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за усвојување на Извештајот за работењето на друштвото во периодот од 01.01.2020 година до 31.12.2020 година


Одлука за усвојување на извештајот за работењето на друштвото.pdf

Објавено на: 11.05.2021 15:00:05
Документ БР.: DOC_12283-28/2021
Урнек: Други одлуки од собрание