листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Единечен и консолидиран ревизорски извештај


Finansiski izvestai edinecni i konsolidirani od ovlasten revizor.pdf

Објавено на: 11.05.2021 15:00:05
Документ БР.: DOC_12304-32/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи