листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи за 2020 година на АД Раде Кончар - Апаратна техника Скопје


Revidiran finansiski izvestaj 2020.pdf

Објавено на: 14.05.2021 08:51:13
Документ БР.: DOC_12304-33/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи