листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - Одлуки за Годишното Собрание на акционери на АД Раде Кончат - Апаратна техника Скопје


Predlog-Odluki za Sobranie na akcioneri .pdf

Објавено на: 14.05.2021 08:51:10
Документ БР.: DOC_13285-123/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери