листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објаснување кон консолидираниот биланс на успех за периодот 01.01.-31.03.2021г.


Објаснување кон консолидираниот биланс на успех 31.03.2021.docx

Објавено на: 14.05.2021 15:04:08
Документ БР.: DOC_10191-446/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации