листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран финансиски извештај за период 01.01.-31.03.2021 год.


01-03 Bilans na uspeh konsolidiran.xls

Објавено на: 17.05.2021 08:18:35
Документ БР.: DOC_12294-108/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.