листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:
Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:
Образложение кон неревидираните финансиски извештаи за групацијата ЗК Пелагонија АД Битола - 31.03.2021


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН НЕРЕВИДИРАНИТЕ КОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 31.03.2021 ЗК ПЕЛАГОНИЈА.doc

Објавено на: 17.05.2021 14:09:10
Документ БР.: DOC_10191-448/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации