листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран Биланс на успех за ДГ БЕТОН АД СКОПЈЕ со 31.03.2021


31.03.2021.xlsx

Објавено на: 17.05.2021 14:12:08
Документ БР.: DOC_12294-110/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.