листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран Биланс на успех 01.01-31.03.2021 година

 


Биланс на успех 31.03.2021 -консолидиран.xls

Објавено на: 17.05.2021 14:14:09
Документ БР.: DOC_12294-111/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.