листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварените резултати 01.01-31.03.2021 година -  консолидација

 


Образложение за остварените резултати Јануари-Март 2021 - консолидација.doc

Објавено на: 17.05.2021 14:14:12
Документ БР.: DOC_10191-450/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации