листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидиран Биланс на успех 01.01-31.03.2021f


Консолидиран Биланс на успех 01.01-31.03.2021f.xlsx

Објавено на: 17.05.2021 15:19:31
Документ БР.: DOC_12294-112/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.