листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.2021


3M konsolidiran 01.01-31.03.2021.xls

Објавено на: 17.05.2021 15:47:48
Документ БР.: DOC_12294-113/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.