листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:
ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА ПРЕЗЕНТИРАНИТЕ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ – консолидирани, неревидирани (01.01.2021 – 31.03.2021)


Допис до МСЕ - преку СЕИ НЕТ- 17.05.2021 - 3М консолидиран.pdf

Објавено на: 17.05.2021 15:52:20
Документ БР.: DOC_10191-452/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации