листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог од акционер за избор на членови на Надзорен одбор


Предлог од акционер за избор на членови на Надзорен одбор.pdf

Објавено на: 18.05.2021 14:27:57
Документ БР.: DOC_13285-126/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери