листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

.


Одлука за распоредување на добивката по Годишната сметка на ОИЛКО за 2020 година.pdf

Објавено на: 19.05.2021 08:22:44
Документ БР.: DOC_12287-11/2021
Урнек: Распределба на добивка