листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната Зделка со заинтересирана страна:

.


Одлука за одобрување голема зделка со заинтересирана страна на ОИЛКО.pdf

Објавено на: 19.05.2021 08:22:48
Документ БР.: DOC_26453-2/2021
Урнек: Зделка со заинтересирана страна