листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

.


Одлука за плаќање на дивиденда по Годишната сметка на ОИЛКО за 2020 година.pdf

Објавено на: 19.05.2021 08:22:54
Документ БР.: DOC_10187-6/2021
Урнек: Дивиденден Календар