листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

.


Dneven red Pekabesko AD-Ispravka.docx

Објавено на: 21.05.2021 08:35:16
Документ БР.: DOC_10109-84/2021
Урнек: Јавен повик за собрание