листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи


1_2_Ревидиран финансиски извештај од овластен ревизор за 2020 год.pdf
3_2_Ревидиран консолидиран финансиски извештај од овластен ревизор за 2020 год.pdf

Објавено на: 21.05.2021 08:34:37
Документ БР.: DOC_12304-40/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи