листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

javen povik za godisno sobranie na akcioneri 


javen povik za godisno sobranie 22.06.2021.docx

Објавено на: 21.05.2021 14:10:48
Документ БР.: DOC_10109-85/2021
Урнек: Јавен повик за собрание