листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

predlog odluki za godisno sobranie na akcioneri


предлог одлуки- за собрание.docx

Објавено на: 21.05.2021 14:10:48
Документ БР.: DOC_13285-133/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери