листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивката за 2020 година

 


9.Одлука за распределба на добивката за 2020.pdf

Објавено на: 21.05.2021 14:29:55
Документ БР.: DOC_12287-14/2021
Урнек: Распределба на добивка