листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

Одлука за исплата на дивиденда за  2020 година

 


10.Одлука за исплата на дивиденда.pdf

Објавено на: 21.05.2021 14:24:32
Документ БР.: DOC_10187-7/2021
Урнек: Дивиденден Календар