листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

извешати усвоени на седница на Собрание на акционери на Централна кооперативна банка АД Скопје


3. Годишен извештај за работењето на ЦКБ АД Скопје во 2020.pdf
3.1. Мислење НО за Годишен извештај ЦКБ 2020.pdf

Објавено на: 25.05.2021 09:11:38
Документ БР.: DOC_10191-457/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации