листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери


Јавен повик за 48 седница на Собрание на акционери


Јавен повик за свикување на Собрание на акционери на Охридска банка АД Скопје_2021_48 седница.pdf

Објавено на: 26.05.2021 08:46:50
Документ БР.: DOC_10109-87/2021
Урнек: Јавен повик за собрание