листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за усвојување на Извештајот од овластен ревизор и консолидирани финансиски извештаи


за усвојување на Извештајот од овласетен ревизор и консолидирани финансиски извештаи.jpg

Објавено на: 26.05.2021 14:10:12
Документ БР.: DOC_12283-46/2021
Урнек: Други одлуки од собрание