листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештај за 2020


РЕВИЗОРСКИ ИЗВЕШТАЈ ЗА 2020 година.pdf

Објавено на: 27.05.2021 09:36:49
Документ БР.: DOC_12304-53/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи