листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други одлуки од Собрание на акционери


Други Одлуки донесени на Собрание на акционери.pdf

Објавено на: 27.05.2021 08:14:13
Документ БР.: DOC_12283-51/2021
Урнек: Други одлуки од собрание