листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната Зделка со заинтересирана страна:

.


Известување за зделка со заинтересирана страна на Макпетрол АД.pdf
Одлука за одобрување на зделка со заинтересирана страна на Макпетрол АД.pdf

Објавено на: 27.05.2021 08:17:28
Документ БР.: DOC_26453-4/2021
Урнек: Зделка со заинтересирана страна