листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен извештај за 2020 год. на БИМ а.д. Свети Николе


Годишен извештај за 2020 год. на БИМ а.д. Свети Николе.pdf

Објавено на: 27.05.2021 08:29:27
Документ БР.: DOC_10191-461/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации