листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидиран финансиски извештај за 2020 год. на БИМ а.д. Свети Николе


Извештај за извршена ревизија од овластен ревизор.pdf

Објавено на: 27.05.2021 08:31:39
Документ БР.: DOC_12304-50/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи