листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

ОДЛУКИ ОД СОБРАНИЕ НА АКЦИОНЕРИ


ОДЛУКИ ОД СОБРАНИЕ.PDF

Објавено на: 27.05.2021 09:06:03
Документ БР.: DOC_12283-54/2021
Урнек: Други одлуки од собрание