листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Согласно глава 6 од Правилата за котација ги објавуваме усвоените Одлуки од Собрание на акционери на Димко Митрев а.д. увоз извоз Велес одржано на ден 26.05.2021 година.


Odluki od Sobranie.26.05.21pdf.pdf

Објавено на: 27.05.2021 14:10:06
Документ БР.: DOC_12283-56/2021
Урнек: Други одлуки од собрание