листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од собрание на акционери


konfekcija odluki.pdf

Објавено на: 27.05.2021 14:22:38
Документ БР.: DOC_12283-66/2021
Урнек: Други одлуки од собрание